EİB'de Eğitim Bir Başkadır

1939’da ülkemizde ilk kurulan “İhracatçı Birliği” olan Birliğimiz, kuruluş amaçlarından birisi olan “Eğitim ve Geliştirme” konusunda her sektörden ihtiyaca karşılık veren, yenilikleri yakından takip eden, ufuk açan eğitim programları ve teknolojik fırsatları değerlendirme konusundaki istek ve cesareti ile uzun yıllardan bu yana ihracatçı olan – olmak isteyen, gelişim ve ilerlemeye gönül vermiş iş profesyonellerine yüksek kalitede ve uygun şartlarda eğitim ve gelişim desteği vermektedir.

EİB, üye ve katılımcılarından aldığı değerlendirmeleri göz önünde bulundurarak, her yıl 100’ün üzerinde eğitim programı açmakta ve %95’i aşan katılımcı memnuniyet oranı ile gerek vermiş olduğu eğitimin gerek hizmet aldığı eğitmenin kalitesini her geçen gün yükseltmektedir. 

Birliğimizin açmış olduğu eğitim programlarına yılda 20.000’den fazla kişi katılmakta, dijital süreçlere geçilmesi ve bölgesel programların açılması ile eğitimlerimiz ile ulaşacağımız kişi sayısının her geçen yıl katlanarak aşılmasını hedeflemekteyiz. 

Eğitimlerimizde işinde uzman ve eğitimci birlik personellerimiz başta olmak üzere, bölgemiz eğitimcilerinden destek almaktayız. Her dönem hizmet aldığımız eğitmenlerimizin arasına yeni eğitmenler eklemekte, böylelikle bölgemizin değerli eğitmenlerine de fırsat yaratarak, çok yönlü kazanım anlayışı ile hareket etmekteyiz.

BİRLİĞİMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLEN EĞİTİMLER NELER?

Birliğimizde İhracat ve Dış Ticaret başta olmak üzere iş dünyasını ilgilendiren tüm alanlarda eğitim, seminer, çalıştay, webinar programları düzenlenmektedir. 

Eğitim Faaliyetlerimizin Genel Başlıkları:

 • İhracat ve Gümrük Süreçlerine İle İlgili Eğitimler
 • İş Dünyasına Yönelik Teşvikler ve Mevzuatlar İle İlgili Eğitimler
 • Finans – Muhasebe Süreçleri İle İlgili eğitimler
 • Kalite ve Sürekli İyileştirme Süreçleri İle İlgili Eğitimler
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Süreçleri İle İlgili Eğitimler
 • Kurumsallaşma, Marka ve Pazarlama Yönetimi İle İlgili Eğitimler
 • Kişisel Gelişim ve Farkındalık Eğitimleri
 • Sektör İhtiyaçlarına Yönelik Olarak Özel Tasarlanmış Eğitimler (Teknik/Teknik Olmayan)
 • Güncel Ekonomik/Ticari Gelişmelere İlişkin Eğitim ve Seminerler

BİRLİĞİMİZİN EĞİTİMLERİNDEN NASIL HABERDAR OLABİLİRSİNİZ?

Eğitimlerimizden haberdar olmak için pek çok farklı platformu kullanabilirsiniz;

 • EİB KAMPÜS Portalı: http://kampus.eib.org.tr/ adresinden üye girişi yaparak eğitim duyurularımızdan haberdar olabilir, eğitim kaydı ve bir sonraki başlıkta belirtilen pek çok hizmetten haberdar olabilirsiniz.
 • Duyuru Listesine Kayıt Talebi: Eğitim ile ilgili yapacağımız duyuruların size e-posta olarak gelmesini isterseniz egitim@eib.org.tr adresine e-posta ile talebinizi bildirebilirsiniz.
 • EİB Kampüs Sosyal Medya Hesaplarımız: EİB Kampüs – Instagram ve Linkedin Hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
 • EİB Akıllı Telefon Uygulaması/Eğitim Modülü: Akıllı telefonlarınızda bulunan Playstore ve Appstore uygulamalarından “EİB” Uygulamasını indirerek Eğitim duyurularını almak istediğinizi belirtebilir, böylelikle eğitim duyurusu yapıldığı anda gelecek bildirimlerden haberdar olabilirsiniz.

NEDEN EİB KAMPÜS’E KAYIT OLMALIYIM?

Ege İhracatçı Birlikleri dijital eğitim portalı EİB Kampüs, EİB tarafından verilen online – videolu eğitimlere ulaşmanızın yanı sıra, birliğimizde düzenlenen seminer ve faaliyetlerden haberdar olmanızı, bu eğitim ve faaliyetlere katılmak için kayıt olmanızı ve kayıt kodu alarak doğrudan eğitim salonuna geçmenizi, ücretli eğitimlerde ödemenizi online sistem üzerinden gerçekleştirmenizi, eğitim katılımının ardından eğitim dokümanlarına ve eğitim sertifikalarına pdf formatında online olarak ulaşmanızı sağlar.  İçeriğindeki ekranlar aracılığı ile eğitmenleri ve eğitimleri puanlayabilir, eğitim taleplerinde bulunabilir, eğitimlerle ilgili her türlü geri bildirimde bulunabilirsiniz.

EİB KAMPÜS’E NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

Portala kayıt olmak için   http://kampus.eib.org.tr/ adresinde bağlantısı bulunan dokumanda belirtilen yolları izleyerek birkaç dakika içerisinde kayıt olmanız yeterlidir.

GÜNCEL EĞİTİM TAKVİMİMİZ

Güncel eğitim takvimimize ulaşmak için http://kampus.eib.org.tr/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

EİB EĞİTİMLERİ İLE İLGİLİ SORU VE TALEPLERİM İÇİN KİME ULAŞABİLİRİM?

Eğitimlerimiz ile ilgili her türlü soru ve talebiniz için EİB Kampüs hesabında bulunan iletişim kanallarını ve egitim@eib.org.tr e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.